Residence Konut Projeleri

0
75
Residance konut projeleri
Residance konut projeleri

Eskilerde geniş evler popülerdi. İki oda bir salon bile küçük gelir değer görmezdi. Üç oda bir salon evler daima pirim yapan evlerdi. Günlük hayatta git gide pratikliğe yönelmeye başlayan günümüz şartlarında evler git gide küçülmüş. Mutfak salonun içine girmiş, misafir odası kullanımı yok olmuş. Hatta evler bir oda bir salon tarzına dönmeye başlamıştır.

Residance konut projeleri kredi

Residence Konut Projeleri genel olarak bir oda bir salondan oluşmaktadır. Mutfak salonun içindedir. Residence projelerde sosyal tesislere önem verilmiştir.

residance konut projelerinde ofis satışı
residance konut projelerinde ofis satışı

Residence Konut Projelerinin Özellikleri Nelerdir?

Recidence Konut Projelerinde; sosyal tesisler, oldukça geniş ve kaliteli bir yelpaze içermektedir. Açık ya da hem açık hem kapalı yüzme havuzları, basketbol, futbol sahası, tenis kortları, otoparkları, yürüyüş ve bisiklet alanları, kafeteryası bulunabilen lüks ve modern bir sosyal tesis yapılandırması bulunmaktadır.

esidance Konut Projelerde  Hayatın tadı
Residance Konut Projelerde Hayatın tadı

Genel Olarak bir oda bir salondan oluşan residencelerde lüks bir banyo ve Amerikan tarzı açık mutfak yer almaktadır. Çoğu konut projelerinde beyaz eşyalar da mevcuttur. Aynı zamanda; İnternet bağlantısı, klima, dahili telefon, uydu sistemi yada kablolu televizyon sistemi de yaygın olmaktadır.

Residance Projelerde lux bir hayat
Residance Projelerde lux bir hayat

Konut Projeleri; resepsiyon ve sekreterlik hizmetleri; ihtiyaç durumunda günlük temizlik, market, ütü, kuru temizleme, çamaşırhane gibi hizmetler de mevcuttur.

Residance Projeleri
Residance Projeleri

Residence projeler; genel olarak resepsiyonlara sahiptir.

Residence Konut Projeleri; yeni evlenen çiftler, iş adamları, henüz evlenmemiş ve yalnız yaşayan bekarlar, sanatçılar ve yabancılar için hem sosyal ağı hem de sunduğu konfor ve sosyal aktiviteler sayesinde tercih nedeni olmaktadır.