Ortadoğu Grup Kampanya Yaptı !

0
44
Ortadoğu Grup Kampanya Yaptı !
Ortadoğu Grup Kampanya Yaptı !

İnşaat sektöründe 36 yıldır binlerce nitelikli eve imza atan Ortadoğu Grup, yaşama geçirdiği Mod İstanbul, Fotoğraf İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerinde, başlattığı kampanyalarla konut alanlara birbirinden cazip ödeme avantajları sunuyor.

Ortadoğu Grup, İstanbul’un süratle büyüyen bölgesi Kağıthane’de yaşama geçirdiği Mod İstanbul projesinde, çok avantajlı ödeme alternatifleri sunuyor. Projede dairelerin liste maliyetinden yüzde 10 indirim yapılarak, yalnızca 25 bin lira peşinatla, 2019 senesinin ocak ayına kadar başka ödeme yapmadan daire sahibi olma ihtimali sağlanıyor. Hem yatırımcı hem de seansçı tarafından yoğun arz gören projede, daire maliyetleri 486 bin liradan başlıyor. 2018 senesinin Haziran ayında teslim edilmesi tasarlanan Mod İstanbul projesi, Kemerburgaz Sokağı’ne, TEM’e, E-5 irtibat yoluna ve Mecidiyeköy Mahmutbey metro hattına çok yakın bir lokasyonda yer alıyor.

Fotoğraf İstanbul’da 30 Bin Lira Peşinatla, 2019’a Kadar Başka Ödeme Yapmadan Hemen Teslim Daireler
Ortadoğu Grup, İstanbul’un en çok prim yapan bölgelerinden Sancaktepe’de yaşama geçirdiği Fotoğraf İstanbul projesinde, yüzde 10 indirim uygulanıyor ve hemen teslim 2+1 daireler için yalnızca 30 bin lira peşinat alınıyor. Ayrıca kampanya kapsamında 2019 senesinin ocak ayına kadar başka bir ödeme yapmadan dairenize hemen taşınma ihtimali sunuluyor.

Aydos Ormanı’nın yanı başında sıhhatli bir hayat sürmek isteyenlerin seçimi olan Fotoğraf İstanbul projesi, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 blok ve 1394 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Fotoğraf İstanbul’da, daire maliyetleri 385 bin liradan başlıyor. Yüzde 81,3’ü sarih alanlara parçalayan proje, insan odaklı peyzaj tertip etmesi, geniş yeşil alanları, büyüleyici göleti ile dikkat sürüklerken, sosyal donatı alanlarıyla da fark yaratıyor. Fotoğraf İstanbul’da dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, sarih ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk reyin parkları, tematik bahçeler ve sarih hava sineması bulunuyor. Projede yer alan sosyal kuruluşta da kapalı havuzun yanı gizeme hamam, sauna, buğu odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk reyin alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor. Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline yalnızca 10 dakika uzaklıkta bulunan Fotoğraf İstanbul, aynı zamanda bölgede yapılan Avrupa’nın en büyük sıhhat kompleksine ve eğitim merkezlerine yakınlığıyla da dikkat sürüklüyor.

Ortadoğu Grup’un bir değişik projesi olan Yeni Nesil Eyüp’te ise güze özel yüzde 15 indirim avantajıyla, yalnızca yüzde 5 peşinat vererek 120 aya varan vade alternatifleri ile konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Yeni Nesil Eyüp projesinde, daire maliyetleri 695 bin liradan başlıyor. 8 bin 936 metrekare alan üzerine inşa edilen proje, 222 daire ve 9 ticari birimden oluşuyor. Yüzde 73’ü yeşil ve sarih alana parçalayan projede, sarih hava reyin parkları, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, kafe, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde hakimiyetli giriş çıkışlar bulunuyor. Ayrıca proje, Mecidiyeköy Mahmutbey metrosu Yeşilpınar durağının hemen yanında konumlanarak erişim avantajı sağlıyor.