Nelere Yatırım Yapmalı?

0
25
Nelere Yatırım Yapmalı?
Nelere Yatırım Yapmalı?

”Türk toplumu garanticidir ve tehlikeyi pek hoşlanmaz” diyen şanlıların yatırım uzmanı Enes Su, en iyi ve en tehlikesiz yatırım biçiminin gayrimenkul olduğunu dile getirdi.

Son senelerde bir çok yeni yatırım biçiminin piyasalarda boy göstermesiyle beraber yatırımcıların da kafası hayli karışmış vaziyette. Altın, döviz, borsa, para piyasaları, gibi bir çok alternatifin olduğu yatırım dünyasında Türkiye’de en çok yatırımın gayrimenkul üzerine yapıldığı bir barizdir.
İnsanlar, öğrenmediği ve kavramadığı bir alana yatırım yapmaktan çekinirler zira Türkiye tehlikeyi pek hoşlanmaz. Yatırım yapacağı piyasayı iyi öğrenmek ister, bu surattan da en çok yatırım emlak ve gayrimenkul piyasasına yapılmaktadır.

Gayrimenkul yatırımının doğru bir biçimde yapılması ehemmiyetlidir. Bu sayede hasılat elde edilmektedir. Peki, doğru gayrimenkul yatırımı nasıl yapılır? Bunun için çok iyi araştırma yapılmalı ve doğru gayrimenkule yatırım yapılmalıdır. En ehemmiyetli nokta ise; gayrimenkulun yatırım emelli mi seans emelli mi alınacağı noktadır dedi.