Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi Tertip Edildi

0
33
Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi Düzenlendi
Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi Düzenlendi

Kartal Belediyesi tarafından tertip edilen ‘Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi’nin ikincisi, Kale Grubu işletmelerinden Bodur Gayrimenkul ‘Altın Sponsorluğu’nda asıllaştı.

‘Mutasyonda Kartal Modeli’ ile Türkiye’nin en kapsamlı mutasyon çalışmalarına imza atan Kartal Belediyesi, “2. Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım” doruğunu, 10 Mayıs’ta Dragos Arkeolojik Kazı Alanı’nda tertip etti. İlki büyük alaka gören, bu sene ‘Daire Kartal’ projesine imza atan Bodur Gayrimenkul’nam ‘Altın Sponsorluğu’nda hakikatleşen dorukta, gayrimenkul geliştiricileri ve idareyicileri ile yatırımcı ve uzmanları aynı çatı altında buluştu.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Vahap Munyar, Metin Uca ve Servet Yıldırım’ın moderatörlüğünü yaptığı dorukta; Tahlilci-Yazar Sunay Akın, gayrimenkul dünyasında ehemmiyetli projelere imza atan geliştiriciler ve idareyiciler konuşmacı olarak katıldı. Zirvede, Kartal’ın tarihi ve kültürü, demografik yapısı, ilçede konut sahibi olmak isteyenlerin kriterleri ve neden Kartal’ı seçim ettikleri de konuşuldu.

Zirve, Kartal’ın gelişimine katkı sağlıyor

“Kentsel değişimde misal projeleriyle öne çıkan Kartal’a güveniyoruz” diyen Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “60 senelik birikimiyle yapı sektörüne liderlik eden Kale Grubu, gayrimenkul sektörüne, Kartal’da yaşama geçirdiği ‘Daire Kartal’ projesiyle giriş yaptı. Bodur Gayrimenkul olarak, Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da proje geliştirdiğimiz için ne kadar doğru bir adım attığımızı görüyoruz. Kartal’a değer veren ve bölgenin büyümesine katkı sağlayan bu dorukta hissemiz olmasından da ayrı bir mutluluk dinliyoruz” dedi.