Kartal Marmara Kule Business Teslim tarihi Belli Oldu.

0
67
Kartal Marmara Kule-, Business Teslim tarihi Belli Oldu
Kartal Marmara Kule-, Business Teslim tarihi Belli Oldu

Marmara Kule Business satış avantajlarını devam ettirmekte. Ticari Projeler; 2016 senesinde yaşanan olaylar yüzünden başta sorunlar yaşasa da; bankalar tarafından düşürülen; konut ve iş yeri kredileri faizindeki uygun oranlar; firma tarafından yapılan kampanyalar sayesinde; çok fazla etkilenmeden seneyi kapamayı başardı.

Marmara Kule Business
Marmara Kule Business

2017 Aralık ayında  teslim edileceği açıklanan Marmara Kule Business, ticari proje hedefindeki yüzde kırk beş oranında satışı yakalamış bulunmakta.

Kartal Marmara Kule Business
Kartal Marmara Kule Business

Marmara Kule Business Satış Avantajları

Marmara Kule Business; Ticari proje satışlarında 2016 senesinde uygulanan faiz hala devam etmektedir. 2017 senesinde de devam eden faiz avantajları:

Kartal Marmara Kule Teslim Tarihi
Kartal Marmara Kule Teslim Tarihi
  • 36 Ay’a kadar %0 faiz
  • 60 Ay’a kadar  %0.50
  • 120 Ay’a kadar %0.70

Aralık 2017’de Teslimat

 

Altı bin beş yüz metre kare arazi üzerinde yapılan ticari proje otuz kat üzerine konut ve merkezi olarak planlanmıştır. Ferah ve keyifli bir ortamı sunmak için tavan yüksekliğini üç metre planlayan, Marmara Kule Business; aynı zamanda güzel bir manzaraya sahip. Marmara adası, Prens Adası ve Aydos ormanı doğa ve deniz manzarası ile doksan beş metre uzunluğunda kristal görünümlü kuleye ayrı bir huzur veriyor. Ticari projede ortopark alanı kapalı olarak planlamış bulunmakta.

Satış Avantajları
Satış Avantajları

Ticari projeye hareket ve canlı bir hava katmak için; E5 cephesinde üç kat; Marmara denizi cephesinde de toplam iki kat üzerine 4000 ve 2000 metre uzunluğunda iş alanları inşa etmektedir. Deniz cephesindeki iş alanına kapsamına fitness center ve sauna gibi bölümler planlamış. Bu şekilde yaşam alanınızla; iş sağlık ve sosyal alanları birleştirerek hayatınızı daha keyifli bir hale dönüştürebiliyorsunuz.

Marmara Kule Business ticari proje kapsamı:

  • 195 Adet 1+1 konut ve
  • 51 Adet 2+1 ofis, konut ve ticari alanlar bulunuyor.