Dekorasyon Fikirleri

0
130
dekorasyon fikirleri
dekorasyon fikirleri

Dekorasyon yüz yıllar boyu büyük ilerlemeler göstermişti. İlk olarak ihtiyaçlarımız, sonra rahatımız derken, günümüzde teknolojiyi de içine almış;lambaları kendiliğinden açılıp kapanan akıllı evler gündeme gelmiştir.

Ev Dekorasyon fikirleri
Ev Dekorasyon fikirleri

Gösterişli, ağır hantal, temizlemesi zor oymalı koltuk modelleri; yerini yavaş yavaş modern ve konforlu, çok yönlü, temizlemesi kolay zarif ve şık koltuk modellerine bırakmıştır.

Oturma Odası Dekorasyon fikirleri
Oturma Odası Dekorasyon fikirleri

2017 dekorasyon fikirleri göz yoran abartılı koltuk modelleri ve objeler kalkmaya başladı. Bunun yerine şık ve zarif koltuk modellerine yerini bırakmaya başladı. Gereksiz süslerden, ufak tefek gösterişli abartılı objelerden gittikçe uzaklaşıyor.

Küçük Ev dekorasyonları
Küçük Ev dekorasyonları

Şık ve az yer kaplayan koltuk modelleri, yatak odası modelleri; bu sene de dekorasyon fikirleri olarak ön plana yerleşmiş durumda. Salon Modelleri, koltuk modelleri, yemek odası modelleri, yatak odası modelleri ve mutfak modelleri; şık ve çok fazla yer kaplamayan minimanize edilmiş trendler taşımakta. Tamamı ile sizin konforunuz ön plana alınmakta.

Küçük Odaları Açık renk koltuk modelleri ile geniş gösterin
Küçük Odaları Açık renk koltuk modelleri ile geniş gösterin

Büyük evlerin dekorasyonu oldukça kolay olmakta. Dekorasyonda kullandığınız modeller ne olursa olsun; büyük evlerde istenilen şıklığı ve konforu aynı anda yaratabiliyorsunuz. Zengin ve zarif görünümü kolayca sağlayabiliyorsunuz.

Modern Salon Koltuk Modelleri
Modern Salon Koltuk Modelleri

Ufak evlerde ise dekorasyon fikirleri daha fazla önem taşıyor. Evi yapacağınız seçimlerle büyük ve ferah gösterebilirsiniz. Küçük evlerde; açık renk döşeme, duvar, koltuk modelleri ve halı modelleri kullanmanız; evinizi hem daha büyük gösterecek; hem de ne sizi ne gelen misafirlerinizi sıkmayacak. Krem, bej, pudra ya da gri gibi renkte koltuk modelleri; çiçekli minderlerle daha gösterişli bir hale getirilebilir.