AVM’ler Yerine AVC’ler

0
71
AVM’ler-Yerine-AVC’ler
AVM’ler-Yerine-AVC’ler

Pek çok insan için hem alış veriş, hem yemek, hem de eğlence amacını aynı anda elinin altında bulabilme imkanı olan AVM’ lerden sonra, yeni ticari proje olarak ACM’ ler 2017 senesinde gündeme oturacak. AVM ’lerden daha fazla popüler olacağı beklenen ACM ’ler geleneksel modern pazar kavramı ile alışveriş merkezleri kavramını birleştiriyor.

AVM
AVM

2017 senesinde alış veriş merkezleri ( AVM) yerini alış veriş caddesine (ACM) ‘ye bırakıyor. Daha çok ilgi göreceği hesaplanarak gündeme getirilen Alış Veriş Caddeleri; son senelerde popülitesini yitiren Pazar kavramını modernize ederek; alış veriş merkezi kavramı ile Alış Veriş Caddesi kavramını gündeme getirmiştir. R.

AVM'LER
AVM’LER

Alış Veriş Caddeleri, Alış Veriş Merkezlerinde olduğu gibi mağaza, eğlence, yemek kavramlarını birleştirip; organize bir şekilde tüketici ile birleştiriyor. Diğer bir deyişle; kapalı mekan yerine, açık havada; rahat rahat gezerek alış veriş yapılıp hoş vakit geçirilebilecek.

İstanbul Alış Veriş Caddesi
İstanbul Alış Veriş Caddesi

Beyoğlu, Bakırköy, Kadıköy, Eminönü, Nişantaşı,Osmanbey gibi örneklerine rastlanılan; alış veriş caddeleri 2017 senesinde AVM taleplerinin minimuma indirecek.

istiklal caddesi
istiklal caddesi

İş hayatının ve günlük hayatın akıcı, yoğun ve stresli temposundan bunalan ve yorulan insanlar artık açık  havada zaman geçirmekten hoşlanıyor. Bu zamanı kaliteli bir şekilde AVM aracılığı ile kapalı bir ortamda geçiren insanlar; bu sene artık açık havada ACM aracılığı ile geçirecek.

Alış veriş caddesi Beyoglu
Alış veriş caddesi Beyoglu

Garanti Koza tarafından hayata geçirilecek olan Akkoza Ticari Projesi merakla bekleniyor.